Lars Kullbrandt

Verksamhetschef, socionom

076-029 17 81
lars.kullbrandt@previdensia.se

Karin Svedman

Verksamhetsutveckling

076-022 45 13
karin.svedman@previdensia.se

Tobias Svedman

Behandlingsansvarig psykolog

076-022 55 07
tobias.svedman@previdensia.se

Cecilia Himrell

Specialpedagog

076-021 21 19
cecilia.himrell@previdensia.se

Jennie Olofsson

Enhetschef boende

076-036 51 46
jennie.olofsson@previdensia.se

Matts Blomqvist

Barn- och ungdomspedagog

076-022 68 15
matts.blomqvist@previdensia.se

Rickard Brogren

Aktivitetsledare

076-029 11 90
rickard.brogren@previdensia.se

Jeanette Öhlund

Beteendevetare

0760-28 50 98
jeanette.ohlund@previdensia.se

Albin Josefsson

Psykolog, Verksamhetsutveckling och projektstyrning

076-023 63 48
albin.josefsson@previdensia.se

Anna Olausson

Beteendevetare

076-024 58 12
anna.olausson@previdensia.se

Josefine Lindström

Socialpedagog, Gästgivaregården Tjällmo

0760-21 43 61
josefine.lindstrom@previdensia.se

Jessica Rosén Lindqvist

Psykolog

076-022 33 78
jessica.rosen.lindqvist@previdensia.se

Adress

Previdensia
Sportvägen 1
616 30 Åby

Ekonomi

Fakturor skickas med fördel till faktura@previdensia.se i PDF-format.

Org. nummer: 559262-6419
Bankgiro: 5519-0615

Previdensia innehar F-skatt.

Bli en del av vårt team

Previdensia växer och med det behovet av fler kompetenta medarbetare. Krångla inte till det, skriv bara några rader om vem du är, vad du har gjort och i vilken roll du ser att du skulle kunna bidra som mest och bäst. Skicka till jobb@previdensia.se – och kom ihåg kontaktuppgifterna.